搜尋
全站熱搜標籤
# 旅遊金徵文
# 小鎮騎趣
欣傳媒服務
欣傳媒
欣講堂
欣會員
BLOG
欣嚴選
客服問與答
沒有未讀通知
看所有通知
旅遊金0
我的訂閱
建立部落格
登出

Zwiedzanie Wielkiego Muru Chiskiego

發布時間 : 2021.06.27

Podczas wizyty w Wielkim Murze Chińskim ważne jest ubranie. Wielki Mur to niesamowite osiągnięcie, jedno z najbardziej imponujących w historii ludzkości. Z tego powodu osoby, które odwiedzają Wielki Mur, prawdopodobnie będą chciały spędzić dużo czasu na spacerach i cieszyć się rozległymi ścieżkami pieszymi. W tym celu absolutnie niezbędna jest odpowiednia odzież i obuwie, w przeciwnym razie doświadczenie może zostać zakłócone przez nieprzyjemny dzień w możliwie trudnych warunkach pogodowych.

9 Địa chỉ mua quần áo đẹp nhất ở Hà Nội - Tikibook.com

➤➤➤Przeczytaj więcej o znaczeniu prezentowania butów: http://www.odrportal.hu/en/web/co-oznacza-prezentowanie-butow-czy-wiesz-juz

Odzież na Wielki Mur Chiński

Duża część Wielkiego Muru, zwłaszcza te najbardziej wspaniałe i najlepiej zbudowane odcinki, zbudowana jest wśród przełęczy górskich. Były to struktury wojskowe iz tego powodu zostały zbudowane z konieczności, a nie wygody. Z tego powodu powinieneś nosić odpowiednią odzież. Zakładając, że latem odwiedzasz Wielki Mur, powinieneś zabrać ze sobą lekką odzież, odpowiednią do wędrówek i spacerów po górach. Cięższe ubrania tylko utrudnią wędrówkę.

➤➤➤Obserwuj zespoły: https://band.us/band/84315249/post/3

Ponadto Twoja odzież powinna być odpowiednio wodoodporna i wiatroodporna, ponieważ warunki pogodowe w górach mogą być czasami bardzo nieprzewidywalne i trudne. Będziesz potrzebować odzieży, która swobodnie oddycha, ale nie jest zbyt cienka, abyś nie pocił się obficie i zapewnił wygodę podczas chodzenia.

Obuwie dla Wielkiego Muru Chińskiego

Każda trasa Wielkiego Muru jest nieco inna i wymaga innego podejścia do ochrony stóp. Przede wszystkim ważne jest, aby pamiętać, że nie należy nosić nowych butów na wzburzonych trasach, ponieważ stopy prawdopodobnie puchną z powodu wysokości. Jeśli potrzebujesz nowych butów turystycznych, załóż je kilka razy przed wizytą na Wielkim Murze, aby je włamać. Zawsze powinieneś nosić jakąś formę butów turystycznych lub wodoodpornych butów, aby zapewnić odpowiednie wsparcie kostki i przyczepność podczas chodzenia po stromych ścieżkach na ścianie. Przygotuj się na długie spacery.

Ze względu na ryzyko powstawania pęcherzy należy nosić grube skarpety. To prawda, że ​​bawełniane skarpetki są na początku wygodniejsze i lepiej działają, aby utrzymać stopy w suchości poprzez wchłanianie potu, ale ich brak wsparcia przysporzy Ci bólu na dłuższą metę.

Przygotowanie jest kluczowe

Przygotowując się do odwiedzenia dowolnego miejsca na świeżym powietrzu, w którym możesz być zmuszony do pokonywania dużych odległości lub spędzania dużej ilości czasu na wspinaczce, powinieneś być przygotowany na możliwe rezultaty. Noś ze sobą małą torbę z dodatkowym ubraniem na wypadek złej pogody i czegokolwiek, czego możesz potrzebować, jeśli na stopach pojawią się pęcherze. Twoje ubranie może wydawać się drobną sprawą wśród ogromu zwiedzania Wielkiego Muru, ale bez odpowiedniego przygotowania trudno będzie Ci właściwie cieszyć się podróżą.

Top 10 shop quần áo nữ đẹp, nổi tiếng nhất ở Hà Nội | Top247.vn

➤➤➤Obejrzyj teraz Co jest pięknego w noszeniu ao dai i butach: http://www.videovivo.it/web/noszenie-ao-dai-i-noszenie-jakich-butow-jest-piekne-mlodziencze-i-stylowe

Podróżujesz do Wielkiego Muru Chińskiego? Pokaż Chinom PRAWDZIWY powód budowy Wielkiego Muru. Na komiksowe koszulki Great Wall i prezenty.
Natalie Stephan mieszka na południowym wybrzeżu Sydney, jest twórcą sklepu z upominkami Happy Vibe, który powstał na podstawie komiksowego projektu Wielkiego Muru Chińskiego inspirowanego popularną australijską reklamą telewizyjną. Natalie ma również listę mailingową, która oferuje subskrybentom bezpłatne informacje na wiele tematów związanych z rozwojem osobistym, medytacją i tworzeniem trwałego szczęścia.

N21062700002

登機中

N21062700002

登機中

填問券,送好禮